Skip to main content

Aşk ve Evlilik ciddiyet ister!

Aşk sadece günümüz caddelerini ve mecmualarını süsleyen büyülü ve şatafatlı bir kelime midir? Yine bir sevgililer günü gelmek üzereyken kocaman adımlarla aşkın üstüne yürümeyi nasıl yorumlamalı? Aşkın piyasası nedir? İçinde gerçek aşklarla geçici aşkı nasıl ayırt etmeli? İşte ciddi evlilik siteleri ile doğru insanı bulmak ne kadar mümkünse doğru aşkı bulmak da bir o kadar mümkün! Ciddi evlilik siteleri sevginin bir güne değil bir ömre bedel olmasını isteyenlerin adresi. Sevginin yılda bir gün veya 24 saat gösterilmesi değil, yılın her günü yaşatılmasından yana. Peki, bunu ciddi evlilik siteleri nasıl yapıyor? Doğru insanları nasıl bir araya getiriyor? Öncelikle çiftlerin ne gibi özelliklerinden yola çıkıyor? Yenilikçi ve inovatif ciddi evlilik siteleri bilimsel eşleştirme metodundan yararlanmaktalar. Doğru insanları bir araya getirmenin püf noktası esasından bilimsel metotların eşleştirme prensibinde yatıyor. Ayrıca yapılan araştırmalar, uzun vadeli ve mutlu bir ilişki için iki insan arasındaki çekimin yeterli olmadığını gösteriyor. Bu araştırmalar ayrıca, aşk ve güçlü bir çekimle başlayan evliliklerin çoğunun boşanmayla noktalandığını gösteriyor.

Evlilik Sitesi – Aşk bilimseldir!

Aşk afili olduğu kadar da bilimseldir. Belki de bu yüzden birçok insan için çekicidir. Ömründe hiç âşık olmayan insan var mıdır? Aşk sadece karşı cinse duyulan olarak değerlendirildiğinde muhtemelen hiç âşık olmadın diyen çıkabilir fakat aşkın evrenselliği karşısında hiç âşık olmadın diyen çıkmayacaktır. Ancak ciddi evlilik siteleri aşka öncelikle bilimsel açıdan bir değer getiriyorlar. Ciddi evlilik siteleri veya İslami evlilik Sitesi doğru insanı arıyorsanız, sizi sevecek, sizinle ömür boyu mutlu bir hayat sürdürecek özel insanla aranızda mümkün olduğu kadar çok ortak yanlarınız olsun diyor. İlişki psikologları ve sosyologları bilimsel eşleştirme metodu sayesinde hayal gibi bir beraberlik kurmanın sadece bir hayal kalmak zorunda olmadığını kanıtlıyorlar. Günümüzde birçok çift internette tanıştı. Ve yine araştırmalar gösteriyor ki, internette veya ciddi evlilik siteleri üzerinden tanışanlar daha mutlu oluyorlar. İlişkileri uzun ömürlü ve daha sağlıklı oluyor. Bu gerçekten yola çıkarak ciddi evlilik siteleri üyelerine bu anlamda bir çıkış noktası sunuyor.

Ciddi evlilik sitesi ve riski

Binlerce bekâr arasından sadece kişiye özel ve uyumlu üyeler öneriliyor. Dolayısıyla bu üyeler arasında ince elemeyi kişi kendisi yapıyor. Fakat her türlü uyumlu üyelerle eşleştirildiği için esasen aralarında yanlış bir eş potansiyeli bulunmuyor. Bu anlamda ciddi evlilik siteleri üzerinden tanışanlar riski en aza indirmiş oluyorlar. Mutlu ve huzurlu birliktelikler kişinin hem sağlığını hem de kariyerini etkileyecek nitelikte olunca, bu konuda gösterilen her hassasiyet son derece önemlidir. Ciddi evlilik siteleri her bir üyeye ayrı bir hassasiyet göstererek kişiye özel üyeler önermektedir.